Płynne, ciche otwieranie nawet w przypadku najcięższych systemów, zaawansowane układy elektroniczne ułatwiające sterowanie i mnóstwo dodatkowych elementów gwarantujących optymalne bezpieczeństwo użytkownika... Automatyka do bram przesuwnych Nice i Came po prostu nie ma sobie równych! Urządzenia oferowane w tej kategorii wyposażone są w m.in. inteligentne systemy wykrywania przeszkód czy czujniki temperatury dostosowujące pracę siłownika do aktualnie panujących warunków, więc będziecie mogli się cieszyć ich bezawaryjną pracą przez bardzo długi czas.

Asortyment obejmuje wysokiej klasy napędy do bram przesuwnych o różnym ciężarze: od 400 do nawet 4000 kg. W przypadku tych ostatnich najlepszym wyborem będzie siłownik elektromechaniczny Nice TUB wyposażony we wbudowaną centralę sterującą D-PRO 500.

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych zestawów automatyki i napędów? Pracownicy naszego sklepu są do Twojej dyspozycji!

Automatyka do bram przesuwnych

Came BXV 4 SAFE zestaw do bram przesuwnych Came BXV 4 SAFE zestaw do bram przesuwnych
Producent: CAME
Cena: 1 782,74 zł
szt.
zobacz więcej
Came BXV 6 SAFE zestaw do bram przesuwnych Came BXV 6 SAFE zestaw do bram przesuwnych
Producent: CAME
Cena: 1 846,41 zł
szt.
zobacz więcej
Came BXV 6 SAFE zestaw do bram przesuwnych 600 kg Came BXV 6 SAFE zestaw do bram przesuwnych 600 kg
Producent: CAME
Cena: 1 700,00 zł 2 001,04 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Came BXV 8 SAFE zestaw do bram przesuwnych Came BXV 8 SAFE zestaw do bram przesuwnych
Producent: CAME
Cena: 1 910,09 zł
szt.
zobacz więcej

Ułatw sobie życie z automatyką do bram przesuwnych Nice

Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia znajdą zastosowanie nie tylko na prywatnych posesjach, ale również we wspólnotach mieszkaniowych czy też w budynkach należących do przedsiębiorców. Automatyka Nice wyposażona w odpowiednie siłowniki jest w stanie otworzyć każdą bramę przesuwną, dlatego wybierz rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się komfortem oraz łatwą obsługą niezależnie od okoliczności. Każdy z prezentowanych systemów składa się ze wspomnianych siłowników, a także elementów sterujących. Dodatkowo możesz uświadczyć znajdujących się w zestawie szeregu towarzyszących akcesoriów. Niezwykle istotne jest, by wybrana automatyka do bram przesuwnych Nice była dostosowana do intensywności wykonywanej pracy, a także ich wymiarów czy też wagi. Od tego bowiem zależy jej sposób działania, a także forma obsługi.

Przekonaj się sam, jakie to proste i wybierz napęd, który pozwoli Ci otwierać bramę przesuwną niezależnie od padającego deszczu czy też śniegu przez cały rok.

Automatyka do bram przesuwnych Came

Włoska firma Came od wielu lat stawia na pierwszym miejscu potrzeby człowieka. W tym celu stawia na nowoczesną technologię, która ma pomóc mu w realizacji jego celów oraz w zapewnieniu komfortu niezależnie od okoliczności. Z tego też względu pracownicy Came ciągle pracują nad szeregiem innowacji, usprawniających funkcjonowanie proponowanych systemów. Efektem tych działań stała się automatyka do bramy przesuwnej, którą znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. Dzięki prezentowanym w ofercie zestawom nie będziesz musiał wysiadać z samochodu w celu jej otworzenia lub zamknięcia. Dzięki przedstawionym rozwiązaniom wpłyniesz na poziom własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa innych osób, a także zyskasz nieznaną dotąd wygodę. Jeżeli mieszkasz na ruchliwej ulicy i za każdym razem musisz zatrzymać swój samochód przed wjazdem na posesję i wysiadać z pojazdu w celu manualnego otwarcia bramy, wybierając systemy automatyki Came już nigdy nie będziesz musiał tego robić. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl